W dniach 6-8 czerwca 2024 Koledzy i Koleżanka z naszego Koła udali się coroczny rajd rowerowy. Tym razem gościliśmy w malowniczo położonej miejscowości Sienna, w Dolinie Kłodzkiej w masywie Śnieżnika. Wyjazd był wspaniałą okazją do integracji Kolegów i Koleżanek naszego Koła, którzy na codzień wykonują swoją pracę w odległych lokalizacjach, czyli w oddziałach w Tychach i w Polkowicach. Dopisała nam nie tylko frekwencja (w wyjeździe uczestniczyło 22 członków), ale przede wszystkim przepiękna słoneczna pogoda. Za cel naszej rowerowej wyprawy w tym roku wybraliśmy m.in. Kopalnię Uranu Kletno oraz Jaskinię Niedźwiedzią. Najwytrwalsi rowerzyści dotarli nawet do Schroniska na Hali pod Śnieżnikiem. Nie bez znaczenia miało też zastosowanie noweczesnych technologii napędu brateryjnego w niektórych rowerach 😊 Bo jak nie inżynierowie to kto… ? 😊 Po wyczerpującej wyprawie, mogliśmy zregenerować zmęczone mięśnie na basenie oraz w saunie, a wieczorem czekało na nas ognisko przy którym można było nie tylko ugasić pragnienie, ale i podjąć wiele rozmów na tematy związane z górnictwem i nie tylko. Wyjazd uznajemy za bardzo udany i już nie możemy się doczekać gdzie nasze jednoślady zaprowadzą nas za rok.  A na relację foto z wyjazdu zapraszamy do naszej galerii.